Кошик
615 відгуків

Увага, замовлення будуть обробленні наступного робочого дня!

ОНТРАК- ЯКІСТЬ У ДЕТАЛЯХ!
Контакти
ТОВ "ОНТРАК"Роман Мартиненко
Пироговский шлях 32/34, Київ, Україна
+380 (93) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (97) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (50) 722-04-40
Відділ продажів
Мапа

BOSCH

BOSCH

Бренд: BOSCH

Країна-виробник: Німеччина

Офіційний сайт BOSCH Автозапчастини BOSCH

 

Деталі "Bosch" широко відомі споживачам усього світу, уже понад 100 років компанія виробляє і постачає автозапчастини на конвеєр майже всіх автовиробників, від мопеда і до вантажівки. Якість продукції, що виготовляється 0один з пріоритетів компанії, адже її девіз — "Краще втратити гроші, ніж довіру клієнтів".

Історія цієї німецької фірми нараховує вже більш 100 років, і за цей час вона перетворилася на справжнього промислового гіганта. В численних галузях електричного, електронного, механічного, гідравлічного і пневматичного обладнання автомобілів Bosch займає лідируюче положення.

1886 год, Роберт Бош основывает свою фирму. В 1887 г. он изобрел первое в мире низковольтное магнето для стационарных газовых двигателей, а спустя 10 лет впервые установил на автомобиль прототип системы зажигания — знаменитое магнето BOSCH. С тех пор имя "Robert Bosch" неразделимо с автомобилем. С 1902 г., когда начались серийные поставки свечей зажигания BOSCH и магнето BOSCH на сборочные конвейеры автомобильных заводов, это имя стало символом качества и надежности. С 1913 г. фирма стала ведущим поставщиком стартеров и генераторов для автомобильных концернов в Европе.

На сьогоднішній день фірма "Bosch" пропонує близько 100 тис. найменувань автозапчастин та автопрінадлежності практично для всіх автомобілів світу. Такі автомобільні концерни, як "Mercedes Benz", "DAF", "MAN", "Volkswagen", "Volvo", "SCANIA" , "RVI"і багато, багато інших протягом довгих років співпрацюють з фірмою Robert Bosch, встановлюючи на свої автомобілі ще на складальних конвеєрах обладнання фірми "Bosch".

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner