Кошик
615 відгуків

Увага, замовлення будуть обробленні наступного робочого дня!

ОНТРАК- ЯКІСТЬ У ДЕТАЛЯХ!
Контакти
ТОВ "ОНТРАК"Роман Мартиненко
Пироговский шлях 32/34, Київ, Україна
+380 (93) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (97) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (50) 722-04-40
Відділ продажів
Мапа

Fomar

Fomar

Країна-виробник: Польща

Офіційний сайт: www.fomar.dk/ru

Компанія Fomar Borg Automotive S. A. – це провідний виробник фрикційних матеріалів для автомобільної промисловості в Польщі і один з десяти найбільших у Європі. Fomar Borg Automotive S. A. має більш ніж столітню історію, що гарантує високу якість виробів. FOMAR пропонує широкий асортимент накладок до вантажних та легкових автомобілів (асортимент складає більше 1500 позицій гальмівних колодок і понад 50 позицій гальмівних накладок для вантажівок).

Фрикційні матеріали в програмі запчастин - це результат співпраці Fomar Borg Automotive S. A. з європейськими виробниками автомобілів, а також багаторічного досвіду в галузі розробки фрикційних матеріалів. Завод має спеціальну лабораторію для проведення досліджень і розробок, що надає можливість розробляти нові високоякісні вироби і контролювати якість поточного виробництва. FOMAR є офіційним постачальником на конвеєр автовиробників Volvo, Saab, Fiat, Ford і General Motors, а також субпідрядником для багатьох відомих європейських виробників гальмівних колодок і накладок. Fomar Borg Automotive S. A - це якість, підтверджене сертифікатами QS9000, ECE і KBA.

Важливим моментом при виборі гальмівних накладок FOMAR для комерційного транспорту є легкість в наклепке (матеріал підібраний таким чином, що не лопається при притяжке до гальмівного башмака) та комплектація комплектів накладок заклепками. Погодьтеся, це набагато спрощує і прискорює процес замін гальмівних накладок вантажівки, автобуса або причепа.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner