Кошик
615 відгуків

Увага, замовлення будуть обробленні наступного робочого дня!

ОНТРАК- ЯКІСТЬ У ДЕТАЛЯХ!
Контакти
ТОВ "ОНТРАК"Роман Мартиненко
Пироговский шлях 32/34, Київ, Україна
+380 (93) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (97) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (50) 722-04-40
Відділ продажів
Мапа

Schmitz Cargobull

Schmitz Cargobull

Країна-виробник: Німеччина

Офіційний сайт: http://www.cargobull.com/

Історія SCHMITZ Cargobull AG починається в 1892 році, в Альтенберге, коли Мельхіор Шмітц купує сільську кузню і переобладнав її в підприємство з виробництва возів. Після появи вантажівок для перевезень, компанія SCHMITZ починає повністю спеціалізуватися на виробництві причепів.

У 1920-х роках підприємство виробляє перші причепи на суцільних гумових шинах. У 1935 році на фабриці в Альтенберге створюються перші напівпричепи і фургони. Після війни відбувається активний розвиток компанії SCHMITZ у зв'язку з великим попитом на вантажні автомобілі. Поряд з транспортними засобами для перевезення паллетированного товару в великій кількості виробляються автопоїзда-цистерни. В значній мірі зростає попит на фургони, так що в 1969 році сім'я Шмітц вирішує побудувати р. Верден завод з виготовлення фургонів.

В 1980 компанией SCHMITZ Cargobull AG разрабатывает высококачественные изоляционные панели, которые стали окончательным прорывом на рынке изотермических прицепов. Изоляционная способность панелей в три-четыре раза превосходит используемый до тех пор пенопласт. В этом же году открываются заводы в Альтенберге и в Берлине, растет сбытовая сеть в Европе. В 1997 году открывается новый завод в г. Гота (Германия), а в 1999 году компания активно расширяется в Европе: открытие заводов в городе Тоддин (Германия), Паневежиц (Латвия) и Харелау (Великобритания).

У 1998 році сімейне підприємство з Мюнстерського округу було перетворено в акціонерне товариство SCHMITZ Cargobull AG.

На сьогодні компанія SCHMITZ має пункти продажу майже у всіх країнах Європи.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner