Кошик
601 відгук

Увага, замовлення будуть обробленні наступного робочого дня!

ОНТРАК- ЯКІСТЬ У ДЕТАЛЯХ!
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
ТОВ "ОНТРАК"Роман Мартиненко
Пироговский шлях 32/34, Київ, Україна
+380 (93) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (97) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (50) 722-04-40
Відділ продажів
Мапа

Автомастила

Автомастила купити в Україні в інтернет магазині Онтрак

Проте, ми хочемо запропонувати вам ще більше цікавого та корисного матеріалу, який допоможе вам зробити свій вибір масла ще більш обдуманим та виваженим.

В нашому матеріалі ми розглянемо не лише основні типи автомобільних масел, але й їхні особливості та вплив на роботу двигуна. Також ми розповімо про те, як правильно підібрати масло для свого авто та що потрібно знати про маркування на упаковці.

Основні типи автомобільних масел

Існує кілька типів масел, які використовуються для змащення двигуна автомобіля. Найпоширеніші з них - це мінеральні, напівсинтетичні та синтетичні масла. Для того, щоб правильно вибрати масло, необхідно знати, як вони відрізняються одне від одного.

Мінеральні масла

Мінеральні масла виготовляються з нафти та мають меншу вартість порівняно з іншими типами масел. Вони підходять для автомобілів зі старими двигунами, які не потребують високого рівня захисту. Проте, мінеральні масла не такі ефективні на високих температурах та не можуть забезпечити такий же рівень захисту двигуна, як напівсинтетичні або синтетичні масла.

Напівсинтетичні масла

Напівсинтетичні масла складаються з комбінації мінеральних та синтетичних масел. Вони мають вищу вартість, але також забезпечують кращий захист двигуна порівняно з мінеральними маслами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner