Кошик
615 відгуків

Увага, замовлення будуть обробленні наступного робочого дня!

ОНТРАК- ЯКІСТЬ У ДЕТАЛЯХ!
Контакти
ТОВ "ОНТРАК"Роман Мартиненко
Пироговский шлях 32/34, Київ, Україна
+380 (93) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (97) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (50) 722-04-40
Відділ продажів
Мапа

Фільтра

Чистий фільтр – це безпека, надійність і навіть ваше здоров'я

Багато автолюбителі знають, що проходження то автомобіля необхідно проводити за регламентом заводу виробника. Але є фактори, які потрібно враховувати для визначення інтервалу заміни фільтрів і масел в автомобілях. Це рівень запиленості району експлуатації машини, якість палива, що заправляється, кліматичні особливості. Київ, наприклад, або інший мегаполіс, заміські траси або робота в сільській місцевості. В тому числі і переважна температура повітря «за бортом».

Професіонали, враховуючи такі обставини, коригують регламент заміни фільтрів і масел на підставі заводських рекомендацій. Якщо автомобіль експлуатується у важких умовах, тоді нормативний пробіг між техобслуговуванням, тобто, коли робити ЩОСЬ для Даф, Ман, Мерседес, Вольво, Сканія, Івеко, Рено зменшується. Приміром у запилених районах повітряні фільтра змінюються частіше, адже забитий повітряний фільтр веде до перевитрати палива.

Фільтр повітряний. Найбільш простий спосіб визначення зношеності – це візуальний огляд. Брудний фільтруючий матеріал збільшує витрату палива. Продування компресором лише покращує його зовнішній вигляд, але насправді утрабмовывает частинки бруду в фільтруючий матеріал, таким чином створюючи помилковий ефект чистого фільтру. Якість очищення повітря залежить від використаних матеріалів різними виробниками: MANN FILTER, MAHLE, KNEHT, DONALDSON, BALDWIN, KNORR, WABCO, WIX. І який з фільтрів зможуть порадити і підібрати фільтра фахівці компанії Ontruck.

Фільтр масляний. Найважливіший фільтр для будь-якого двигуна. Адже саме він фільтрує масло, яке змащує всі тертьові частини двигуна, запобігаючи передчасному знос з-за можливого попадання забруднень в парні деталі. У змінних елементів економ-сегмента існує ймовірність появи тріщин у корпусі і негерметичного прилягання деталі до блоку двигуна. Якщо ж ресурс фільтра вичерпано, і він забитий до відмови, то відкривається циркуляційний клапан і нефільтроване масло потрапляє безпосередньо в мотор.

Фільтр паливний. Крім тих нюансів, які існують у повітряних і масляних аналогів, це ще і особливості функціонування в зимовий період часу. Дешеві фільтра з неякісною папером швидко забивається і здатні спровокувати замерзання палива під час роботи системи.

Фильтр влагоотделителя для пневматики. Расходный элемент, влияющий не только на надежность пневматической тормозной системы грузовика, но и на безопасность. Поэтому качественные фильтра перед наступлением морозов – это обязательный атрибут системы. Помимо же стандартных фильтров, существуют и фильтра отделяющие масло, обеспечивая сохранность пневмоклапанов.

Фильтр кабины. Прежде всего отвечает за качество воздуха в салоне машины. А это, как известно, напрямую отображается на здоровье водителя и пассажиров. Оригинальные фильтра и своевременность замены предотвратят запотевание окон кабины в сырую погоду и замерзание конденсата зимой.

  Компания Онтрак предлагает оптовым и розничным клиентам купить фильтра гидроусилителей, кондиционера, АКПП. Для этого предусмотрен, как самовывоз, так и доставка в любой регион Украины. При этом отправка осуществляется удобной для вас транспортной компанией.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner