Кошик
601 відгук

Увага, замовлення будуть обробленні наступного робочого дня!

ОНТРАК- ЯКІСТЬ У ДЕТАЛЯХ!
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
ТОВ "ОНТРАК"Роман Мартиненко
Пироговский шлях 32/34, Київ, Україна
+380 (93) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (97) 722-04-40
Відділ продажів
+380 (50) 722-04-40
Відділ продажів
Мапа

Запчастини для супортів Meritor

Запчастини для супортів Meritor купити в Україні в інтернет магазині Онтрак

Якщо ви володієте автомобілем, то знаєте, що його система гальмів є однією з найважливіших. І саме від запчастин для гальмівної системи залежить їх надійність та безпека на дорозі. Серед запчастин для гальмівних суппортів можна виділити декілька типів:

  • Гальмівні колодки;
  • Гальмівні диски;
  • Гальмівні шланги;
  • Колесні гальма.

У кожного типу запчастин свої функції та характеристики, які важливо враховувати при виборі.

Гальмівні колодки

Гальмівні колодки є найбільш важливою запчастиною гальмівних суппортів. Вони відповідають за створення тертя, яке зупиняє автомобіль. Гальмівні колодки бувають різних типів:

  • Органічні;
  • Неорганічні;
  • Півметалеві;
  • Керамічні.

Органічні колодки мають високу ефективність, але швидко зношуються. Неорганічні колодки менш зносостійкі, але більш надійні. Півметалеві колодки мають довгий термін експлуатації, але можуть шкодити гальмівним дискам. Керамічні колодки є найбільш надійними, але й найбільш дорогими.

Гальмівні диски

Гальмівні диски є іншою важливою запчастиною гальмівної системи. Вони відповідають за створення тертя разом із колодками. Гальмівні диски можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як сталь, алюміній, карбонові волокна тощо. При виборі диска важливо враховувати тип гальмівних колодок, які використовуються на автомобілі.

Гальмівні шланги

Гальмівні шланги з'єднують гальмівні трубки з гальмівними суппортами. Вони відповідають за передачу гідравлічного тиску від гальмівної системи до суппортів. Важливо відслідковувати стан гальмівних шлангів та замінювати їх у разі пошкодження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner